Loading...

ساخت پیل آف ناخن

 

 

اگه اهل طراحی ناخن باشید حتما توی طراحی لاک با آب ، با مهر و یا با پد و ابر با مشکل رنگی شدن دور و اطراف ناخن ها مواجه شدید . یه روش جالب برای اینکه این جور طراحی ها به آسونی و سریع انجام بشه استفاده از لاک های پیل آف هست که دور ناخن زده میشه و بعد از زدن لاک به راحتی از دور ناخن کنده میشه ..

این لاکها شاید همیشه در دسترس همه نباشن ضمن اینکه قیمت بالایی هم دارن ، امروز میخوایم این لاک پیل آف رو توی خونه خودمون درست کنیم ! 

 

 

یه شیشه لاک خالی بردارید ، اگه قبلا توی اون لاک بوده اون رو حسابی با استون تمیز کنید تا شیشه کاملا تمیز بشه . نصف بیشتر شیشه لاک رو با چسب چوب پر کنید . به جای چسب چوب میتونید از چسب های کاغذ سفید رنگ که برای کاردستی بچه ها استفاده میشه هم استفاده کنید .

بقیه شیشه لاک رو با آب پر کنید و در شیشه رو بسته و حسابی اون رو تکون بدید .

به دلخواه میتونید کمی اسانس هم به این محلول اضافه کنید .

لاک پیل آف به همین راحتی آماده میشه . 

 

 

یه کاربرد دیگه ای که این لاکها داره استفاده از اونها به عنوان بیس لاکهای اکلیلی هست . همون طور که میدونید لاک های اکلیلی خیلی خیلی به سختی از روی ناخن پاک میشن ! برای استفاده از این لاکها ابتدا یه لایه از لاک پیل آف روی ناخن بزنید و بعد از خشک شدن این لایه لاک اکلیلی رو روی ناخن بزنید . برای پاک کردن لاک کافیه از یه گوشه به آرومی لاک رو از روی سطح ناخن بلند کنید . مشاهده میکنید که لاک به آسونی از روی ناخن بلند میشه ..

 

 

برای اینکه بهتر متوجه مراحل کار بشید ویدئوی کوتاه زیر رو مشاهده کنید :

 

 

 

مطالب بیشتر :

پاک کردن لاک ناخن

قفسه برای لاک ناخن

10 نکته در مورد لاک

مرتب کردن لاکها

کاربردهای برق ناخن

لاک ابر و بادی

بازیافت شیشه لاک

 

یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 - 22:21

نظرات

 

ارسال نظر