Loading...

20 کاربرد کِش

 

 

 

کِش های پلاستیکی کاربردهای زیادی دارن که شاید خیلی از این کاربردها تا حالا به ذهن شما نرسیده باشه ! با ما همراه باشید تا 20 کاربرد این کش ها رو با هم مرور کنیم ..

1- استفاده از کش ها برای باز کردن در لاک هایی که باز نمیشن ! با بستن کش دور در لاک میتونید به راحتی در اون رو باز کنید و دیگه دستتون لیز نمیخوره !

 

 

 

2- استفاده از کش دور قوطی رنگ .. این روش دو تا فایده داره ، یکی اینکه سر قلموی آغشته به رنگ رو به جای لبه قوطی میتونید به لبه کش بکشید تا رنگ اضافی داخل قوطی بره و دوم اینکه از کش میشه به عنوان تکیه گاهی برای قلمو استفاده کرد تا داخل قوطی نیفته ..

 

 

 

3- استفاده از کش پهن برای باز کردن پیچ هایی که به علت خوردگی پیچ گوشتی روی اونها درست قرار نمیگیره .. 

 

 

 

4- در قابلمه پر از غذایی که برای پیکنیک آماده کردید رو با کش ببندید تا مانع از ریختن غذا بشید . در این روش از دو کش پلاستیکی بین در قابلمه و دسته قابلمه در هر طرف استفاده میشه ..

 

 

 

5- بستن لباس ها و ملحفه هایی که برای سفر آماده کردید ، با این روش لباسها و ملحفه ها با نظم بیشتری و به صورت فشرده تر داخل چمدون جا میگیرن ..

 

 

 

6- استفاده از کش برای چوب لباس هایی که لباس از روشون به راحتی سر میخوره .. کش با ایجاد یه مانع از سُر خوردن لباس جلوگیری میکنه ..

 

 

 

7- استفاده از کش برای طراحی فرنچ روی ناخن ..

 

 

 

8- اونهایی که بچه کوچیک دارن و نمیخوان درهای اتاق به راحتی بسته بشه از یه کش پهن بین در و دستگیره در استفاده کنن ..

 

 

 

9- در شیشه هایی که به راحتی باز نمیشه رو با استفاده از کش میشه به آسونی باز کرد !

 

 

 

10- سیم ها و شارژرهایی که امروزه توی خونه های همه زیاد شده و یه جورایی دست و پاگیره رو میشه با کش جمع و جور و منظم کرد .

 

 

 

11- بستن سیب قاچ شده با کش ! این روش برای تغذیه بچه ها در مدرسه مناسبه و مانع سیاه شدن سیب میشه ..

 

 

 

روش برش زدن سیب در تصویر زیر مشخص هست..

 

 

 

12- بسته های مواد غذایی که توی آشپزخونه باز میشه و ممکنه مدتی نخواید ازش استفاده کنید رو با یه کش میتونید ببندید .

 

 

 

13- برای ورق زدن آسون از یه کش که نوک انگشت خودتون بستید میتونید استفاده کنید ! بعضی وقتا پیش میاد که برای شمردن یا پیدا کردن برگه یا مطلبی خاص نیاز به ورق زدن سریع دارید و این کار با یه کش راحت تره !

 

 

 

14- استفاده از کش برای وصل کردن گوشی به آینه ماشین ! وقتایی که جی پی اس داره آدرسی رو به ما نشون میده ..

 

 

 

15- جهت جلوگیری از سُر خوردن تخته آشپزخونه موقع کار از کش استفاده کنید !

 

 

 

16- منظم کردن و دسته بندی کارتهای ویزیت یا کارتهای مشابه با کش !

 

 

 

17- گاهی پیش میاد ظرف های شکستی داخل ماشین ظرفشویی خوب جا نمیگیرن و احتمال افتادن یا شکستنشون هست ! برای محکم نگه داشتن این جور ظروف میتونید از کش استفاده کنید .

 

 

 

18- برای جمع کردن و بستن کاغذهای سوراخدار وقتی گیره پوشه در دسترس نداریم از یه کش و یه گیره کاغذ استفاده کنید . کش رو از سوراخ های کاغذ عبور داده و از دو طرف اون رو به گیره کاغذ متصل کنید .

 

 

 

19- استفاده از کش برای بچه هایی که تازه شروع به گرفتن مداد توی دستشون کردند و با این کار مشکل دارن ! استفاده از کش باعث میشه بتونن مداد رو راحت و محکم در دست بگیرن ..

 

 

 

20- گاهی برای کارهای هنری پیش میاد که میخواید یه جایی رو به صورت راه راه نقاشی کنید . با استفاده از کش میتونید اینکار رو راحت تر انجام بدید . کش رو محکم به محل مورد نظر بسته و رنگ مورد نظر رو روی کار بزنید و بعد از خشک شدن رنگ ، کش رو جدا کنید .

 

 

 

مطالب بیشتر :

ایده های جالب برای پرده اتاق

ایده هایی برای استفاده از گیره مو

10 ایده و کار هنری با گردو

20 ایده برای دوران بارداری

ایده هایی برای استفاده از فلاپی دیسک

10 نکته برای تزئین حلوا

10 نکته برای تهیه جوجه کباب

 

یکشنبه 6 دی 1394 - 19:17

نظرات

 

ارسال نظر