Loading...

فوتبال دستی برای بچه ها

 

 

 

آموزش ساخت یه فوتبال دستی کوچولو برای کوچولوها ..

این کاردستی و بازی برای بچه های بالای سه سال مناسبه .. با کمک خود بچه ها این کاردستی جالب رو درست کنید و ازش لذت ببرید .. 

برای درست کردن یه فوتبال دستی کوچیک به یه جعبه کفش بزرگ نیاز داریم .. چند تا چوب گرد .. سوراخ کن .. گیره های چوبی و اسپری رنگ 

 

 

 اول گیره ها رو با کمک چسب حرارتی به چوب بچسبونید .. 

 

 

با توجه به سایز جعبه تون محل هایی که باید جعبه سوراخ بشه رو پیدا کنید و علامت بزنید ( با کمک خط کش و یه محاسبه ساده میتونید نظم بیشتری به کار بدید )

 

 

با کمک کودکتون جعبه رو کادو کنید یا از کودک بخواید به سلیقه خودش روی جعبه رو نقاشی کنه یا با کاغذ رنگی و چسب شکلای مختلف روش در بیاره !

 

 

گیره های چوبی متصل به چوب های سر گرد رو روی روزنامه ای قرار بدید و با اسپری رنگ کنید .. برای رنگ کردنشون میتونید از ابزارهای دیگه هم استفاده کنید مثلا با گواش یا رنگهای دیگه چوب ها رو رنگ کنید .. دقت کنید ما به دو رنگ نیاز داریم .. دو تا از چوب ها رو با یه رنگ و دوتای دیگه رو با رنگ دیگه رنگ کنید .

 

 

دو طرف جعبه رو به اندازه یه دروازه کوچیک برش بزنید و بعد از خشک شدن رنگها .. چوب ها رو در سوراخ های تعبیه شده قرار بدید .. به یه توپ کوچیک هم نیاز دارید که بتونه بین گیره ها به راحتی حرکت کنه ..

 

 

حالا کوچولوها یه فوتبال دستی کوچیک دارن که میتونن با همدیگه به راحتی بازی کنن و مهم تر از همه اینکه خودشون هم در ساختنش سهم داشتن ..

 

 

مطالب زیر رو هم ببینید :

تخت عروسکی بسازید

رنگ انگشتی خونگی درست کنید

ایده برای اتاق پسر کوچولوها

آموزش ریاضی به بچه ها با بازی

کاردستی تلسکوپ

مداد شمعی بازیافتی

 

سه شنبه 1 مهر 1393 - 22:17

نظرات

 

ارسال نظر