Loading...

20 ایده برای عکس دوران بارداری

 

 

 

دوران بارداری یکی از خاطره انگیز ترین و شیرین ترین دوران برای مادران هست .. ایده های قشنگی رو جمع آوری کردیم برای ایده گرفتن مامانای باردار .. که از این دوران عکسای قشنگ و به یادموندنی داشته باشن .. امیدوارم بتونید از این ایده ها استفاده کنید ..

ایده اول یه عکس دو نفریه ! با کمک مقوا میتونید اون بعلاوه و مساوی و عدد 3 یا 4 ( برای دوقلوها ) رو درست کنید و کنار یه دیوار عکس بگیرید ..

ایده بعدی .. پاها جفت .. کنار هم ! استفاده از کفشای کوچولوی آینده در کنار پاهای مامان بابا ..

ایده بعدی خیلی بامزه س .. آقای خونه ! یه کم دور تر بایسته و مثل شکل دستش رو طوری قرار بده که یعنی داره شکم زنش رو دست میزنه ! عکاسش باید حرفه ای باشه و این فاصله و طریقه گرفتن دست آقا رو تنظیم کنه ..

ایده بعدی گرفتن دو تا عکس در یه جای ثابت و با یه لباس ثابت هست .. یکی در ماه های ترجیحا 8 و 9 و دیگری بعد از به دنیا اومدن نی نی ..

ایده بعدی استفاده از مکعبهای چوبی روی شکم به صورتی که اسم کوچولوتون رو بسازه .. بهتره تو این مدل عکس هم ترجیحا لباس ها ثابت و یکسان باشه ..

عکس گرفتن از شکم در فاصله های زمانی مشخص میتونه به عنوان یه ایده خیلی جالب و به یاد موندنی توی خاطره هاتون ثبت بشه .. البته باز هم بهتره از یه لباس استفاده کنید و ترجیحا لباس چسبون باشه تا حالت شکم بیشتر مشخص بشه .. ببینید :

ایده های دو نفری دیگه با کفشا و یه لباس کوچولو که برای فرزندتون تهیه کردید ..

استفاده از عکسای سونوگرافی در فاصله زمانی های مختلف ..

و بالاخره یه عکس بامزه و به یادموندنی دو نفری دیگه .. از نفر سومی بخواید که این عکس رو از پایین پای خانم باردار بندازه !

حالا میرسیم به ایده هایی برای مامانایی که بچه دومشون رو حامله هستند .. 

استفاده از دو تا تابلو یا مقوا یا قاب و نوشتن عدد یک و دو ! همین !

این عکسا هم برای شما و فرزنداتون خیلی به یادموندنی خواهد بود ..

یه عکس خانوادگی ..

عکسای جالبی با کمک یه قاب ساده میتونید از فرزندتون بگیرید .. کافیه یه کم خلاقیت به خرج بدید ..

استفاده از دو تا قوطی و یه نخ میتونه یه عکس جالب و دیدنی دیگه ای بسازه ..

بوس کردن شکم مادر توسط فرزند اول ..

 

 

جمعه 8 فروردین 1393 - 23:45

نظرات

 

ارسال نظر