Loading...

کاج رنگی

 

 

 

استفاده از رنگها توی زندگی باعث به وجود اومدن شور و نشاط و شادی بخش محیط اطرافمون هست . کاج های رنگی یکی از کاردستی هایی هست که میتونید به راحتی بدون صرف هزینه زیاد توی خونه درستشون کنید و برای تزئین ازشون استفاده کنید .

برای رنگ کردن کاجها میتونید از رنگهای اکرلیک یا اسپری های رنگ استفاده کنید . در اینجا هدف درست کردن گلهای رنگی با استفاده از کاج هست .. یعنی ما در واقع از قسمت ته کاج برای گلها استفاده میکنیم .. شما میتونید قسمت بالایی کاج رو در صورت دلخواه با یه وسیله تیز جدا کنید .

 

 

با یه قلموی بزرگ شروع به رنگ آمیزی از قسمت ته کاج کنید . 

 

 

قسمت های زیری نیاز به رنگ شدن ندارن ولی اگه دوست داشتید بعد از خشک شدن ته کاج میتونید قسمتهای زیری رو هم با قلمو رنگ آمیزی کنید .

در صورتی که میخواید از اسپری رنگ برای اینکار استفاده کنید یه روزنامه زیر کار پهن کرده و با اسپری دور تا دور کار رو رنگ کنید و بعد از خشک شدن کاج رو برعکس کرده و اون طرفش رو هم اسپری کنید .

 

 

اگه میخواید کار شما قشنگ تر و رنگهاتون جلوه بیشتری داشته باشه قبل از رنگ آمیزی ، کاج رو با رنگ سفید رنگ کرده و صبر کنید تا رنگ کاملا خشک بشه .. سپس از رنگ دلخواهتون برای روی کار استفاده کنید .

 

 

در پایان کار میتونید از اسپری براق کننده هم استفاده کنید . از این کاج های رنگی برای تزئین داخل ظروف یا دکورهای چوبی و .. میشه استفاده کرد .

 

 

مطالب بیشتر :

کاج شکلاتی

تزئین شیشه

تزئین کاج

تزئین سبد با کاج و برگ

تزئین شیشه با کاج

شمع و انار

 

سه شنبه 12 آبان 1394 - 14:30

نظرات

 

ارسال نظر