Loading...

منظم کردن بدلیجات

 

 

دوستان و عزیزان همراه کاغذرنگی ، امروز یه سری ایده برای نظم دادن به دلیجات و زیورآلات براتون آوردیم که از خیلی هاش میشه به عنوان یه دکور متفاوت توی اتاق استفاده کرد . با ما همراه باشید ..

ایده اول استفاده از راکت بدمینتون یا تنیس برای اینکار هست . راکت رو با میخ به دیوار محکم کنید و زیورآلات مورد نظرتون رو به تورهای اون متصل کنید . قبل از انجام اینکار میتونید راکت رو با رنگهای دلخواه رنگ کنید تا متناسب تر با دکور اتاق شما باشه !

 

 

روش دوم استفاده از یه دکور چوبی ساده یا جعبه های چوبی یا مقوایی هست . به جای این چهار چوب میتونید از یه کشوی قدیمی هم مطابق آموزش اینجا استفاده کنید .

 

 

روش سوم استفاده از یه قاب ساده و بک گراندی به شکل تور یا یه چیز مشابه هست . به طوری که بشه به قسمت تور مانند زیورآلات رو قرار داد .

 

 

آموزش جالب دیگه ای با قاب اینجا هست که بهتره اون رو هم ببینید .

 

 

روش چهارم استفاده از فنجون های لب شکسته یا قدیمیه ! یه دکور متفاوت برای کسایی که دکورهای متفاوت رو دوست دارن .. داخل یه بشقاب فنجون ها رو به صورت نامنظم روی هم سوار کرده و بچسبونید و از اون به عنوان محلی برای نظم دادن به زیورآلاتتون استفاده کنید .

 

 

روش بعدی استفاده از شاخه های خشک چوبیه ..در این مورد یه آموزش مشابه و جالب قبلا براتون اینجا گذاشته بودیم .

 

 

در تصاویر مشاهده میکنید که به راحتی میشه با کمی خلاقیت از شاخه های خشک درختان برای این منظور استفاده کرد .

 

 

روش بعدی ، استفاده از زنجیرهای با حلقه های درشته .. زنجیر رو با قلاب به دیوار متصل کرده و از اون به عنوان جایی برای نگهداری بدلیجات استفاده کنید .

 

 

برای نگهداری دستبند و النگو از شیشه های بازیافتی میتونید استفاده کنید ..

 

 

و در نهایت میتونید از ایده زیر کمک بگیرید . یه قاب یا بوم یا تخته تهیه کنید ، روی اون رو میتونید با پارچه بپوشونید یا با رنگ دلخواه رنگش کنید و سپس از دستگیره های اضافی یا وسیله های مشابه برای روی اون استفاده کنید .

 

 

مطالب بیشتر :

ساخت گوشواره

ساخت گردنبند طنابی

قاب گوشواره

گوشواره حلقه ای

تابلوی لوازم آرایش

ساخت دستبند ساعتی

درخت بدلیجات

 

3 7550

یکشنبه 30 خرداد 1395 - 18:31

نظرات

 

ارسال نظر