Loading...

روش صحیح استفاده از گیره سر

 

 

 

گیره یا سنجاق سر از اون دسته از چیزاییه که از قدیم خیلی ها برای بستن و محکم کردن موی سرشون ازش استفاده میکنن و هنوز هم خیلی کاربرد داره ..

یه مسئله خیلی جالبی که شاید خیلی از ماها ازش اطلاع نداشته باشیم نحوه استفاده درست از این سنجاق هاست .. 99 درصد از ماها برای استفاده از سنجاق سر قسمت چین چینی رو به سمت بالا قرار میدیم و قسمت صاف اون در تماس با پوست سر ماست .. 

این روش شاید کار ما رو انجام بده ولی روش درست استفاده از این گیره ها چیز دیگه ایه !! 

قسمت صاف سنجاق سر باید به سمت بالا روی مو قرار بگیره .. با این روش موها محکم تر در جای خود قرار میگیرن و ظاهر بهتری هم روی مو پیدا میکنن ..

 

این روش رو خیلی ها هنوز نمیدونن و حتی برای دیزاین سنجاق سر از قسمت چین دار اون استفاده میکنن مانند آموزش زیر :

آموزش درست کردن سنجاق سر رنگی 

 

 

شاید خیلی ها پیش خودشون بگن خوب طرف چین دار هم کار رو برای ما انجام میده ! درسته ولی حالا به خاطر دل ما هم که شده یک بار با طرف صاف امتحان کنید ! :D .. ضمن اینکه این مطلب هم نکته ای بود جالب که گفتم بدونید بهتر از اینه که ندونید !!!

قسمت صاف سنجاق سر رو میتونید با لاک رنگ کنید . قرار دادن قسمت صاف در بالا ظاهر بهتری به موهای شما میده ضمن اینکه محکم تر موها رو نگه میداره .. یه دلیل دیگه برای استفاده از این روش هم اینه که طرف صاف در تماس با موهای زیرین لیز میخوره و زودتر شل میشه ولی وقتی سطح مواج و چین دار باشه چنین اتفاقی نمی افته ..

 

منبع 

 

یکشنبه 24 فروردین 1393 - 22:11

نظرات

 

ارسال نظر