Loading...

گل های شکلاتی

 

 

 

همیشه گرفتن هدیه برای یه دوست آسون نیست ! گاهی برای انتخاب هدیه دچار مشکل میشیم .. کسایی که برای دادن هدیه دنبال یه خلاقیت و ایده جدید هستن با این مطلب با ما همراه باشن ..

میخوایم یه دسته گل شکلاتی درست کنیم .. برای اینکار به شکلات های گرد نیاز داریم که میتونید از شکلات های خوشمزه فررو روچر برای اینکار استفاده کنید که یکی از معروف ترین برندهای شکلاته و شکلاتهای واقعا خوشمزه س .. 

میتونید از انواع شکلاتهای دیگه ای هم که به صورت توپی هست استفاده کنید .. خوشبختانه مغازه های فروش شکلات توی ایران کم نیستن و به راحتی میتونید این شکلات ها رو از این مغازه ها یا سوپر مارکت ها خریداری کنید ..

خوب میریم سر اصل مطلب ..

هر کدوم از شکلات ها رو داخل یه زر ورق یا کاغذ تلقی که به شکل مربع با توجه به سایز شکلات برش زدید مانند تصویر بپیچید .. 

 

 

با کمک یه سیم یا ن همرنگ یا یه چیز مشابه کاغذ رو محکم ببندید .. حالا کاغذهای کشی مورد نظرتون رو مانند تصویر زیر به شکل گلبرگ برش بزنید ..

 

 

برای هر شکلات به دو تا گلبرگ نیاز داریم .. قبل از هرکار با دست خودتون یه کم گلبرگها رو به طرف داخل حالت بدید .. شکلات رو داخل گلبرگ قرار داده و مجددا اون رو ببندید ..

 

 

برای قسمت پایین گل از کاغذ کشی سبز به صورتی که در تصویر میبینید استفاده کنید ..

 

 

در نهایت ساقه گل و چسب سبز رنگ مخصوص اینکار رو ( میتونید از مغازه های گلسازی و خرازی خریداری کنید ) متصل کنید و بچسبونید ..

 

 

از این گلها به تعداد زیاد درست کنید و به صورت دسته ای اونها رو تزئین کنید .. فکر میکنم هدیه متفاوت و جالبی برای ولنتاین یا سیسمونی یا مناسبتهای دیگه باشه ..

 

 

مطالب زیر رو هم ببینید :

بسته بندی هدیه برای آقایون

تزئین گل برای هدیه

شکلات کاغذی برای تزئین

جعبه هدیه به شکل چمدون!

تزئین پول برای عیدی

 

 

 

 

دوشنبه 3 شهریور 1393 - 00:30

نظرات

 

ارسال نظر